Zavolejte nám +420 739 201 405

Závěrečný turnaj smíšených párů v roce 2018

Právě skončil poslední turnaj smíšených párů v tomto roce. Vyhlašovali jsme tedy i celkové pořadí a rozdali tak spoustu cen. Protože byl turnaj v pořadí osmý, na výhru mini soutěže vložené do turnaje bylo potřeba shodit 5× 8 kuželek v jedné hře – výherkyně byly – Sabina Valder a Bučková Jana. Losovali jsme sportovní vaky s logem BB a byla také předána osuška s naším logem nejúspěšnějšímu páru z řad zaměstnanců Dopravních staveb – byli jím Novák Ladislav a Monika Rodriguez. Jako vždy jsme podpořili poslední pár poukazem na hodinu hry zdarma, aby potrénovali do dalšího turnaje – získali jej Morafcsik Marek a Rybková Jitka.

Na pátém místě se umístili Škorvánek Kamil a Neová Laura (1314), na čtvrtém místě Vybíral Jiří a Skokanová Milada (1338), bronzovou příčku obsadili Stanislav Velek a Zapletalová Jiřina (1400), stříbrná příčka patřila Michalovi Richterovi a Lence Jančukové (1411) a první místo obsadil pár ve složení Hladík Karel a Dobešová Zuzana (1420).

Při vyhlašování TOP 10 se na třetím místě umístili Stanislav Velek a Zapletalová Jiřina (140), na druhém místě Vlastimil Chládek a Chládková Hanka (145) a na prvním místě se součtem bodů 162 Michal Richter a Jančuková Lenka.

Děkujeme všem za účast a za vytvoření parádní nálady a budeme se těšit v lednu při odstartování nové série tohoto turnaje.