Zavolejte nám +420 530 351 500

Pásci opět na scéně!

Místo: Bowling Brno, Líšeňská 80

Kdy: sobota 5. září 2020 od 9.30

Startovné: jednotné 80 Kč

Ceny: rozdělíme vše, co vybereme

Systém hry: 2×5 min nebo 2×3 minuty + 2 vteřiny / tah – dle hlasování u prezence
každý s každým nebo švýcar na 11 – 15 kol

Web: CHESS TEAM BRNO

Přihlášky: neklanv@seznam.cz; 774 256 842; na místě do naplnění kapacity 48 míst

Veselou čajovnu nyní vystřídá salonek Bowlingu Brno, který již mnozí z vás znají z extraligových domácích zápasů Durasu a Moravské Slavie. Místnost je velmi pěkná, prostorná a vejde se do ní minimálně 40 hráčů. Součástí je také velkorysá venkovní terasa, která je příjemným místem pro relaxaci, konzumaci jídel a pití či možnosti zahrát si šachy s velkými venkovními figurami.

Turnaje se budou hrát se zcela novými šachovými soupravami Staunton 7 a s digitálními hodinami DGT 2010. Systém hry zůstane stejný jako v minulosti, tedy bude se hrát podle počtu zúčastněných buď každý s každým nebo švýcarským způsobem na 11–15 kol. Tempo hry bude volitelné, tedy podle hlasování u prezence buď 2× 5 minut nebo 2×3 minuty + 2 vteřiny / tah. Vklad do turnaje ponecháme v předchozí výši 80 Kč na hráče s tím, že veškeré vklady budou použity do cen. Vyloučeno není ani pořádání turnaje se zápočtem na FIDE Blitz Elo, nicméně chceme dát turnaji čas a myšlenku realizovat až s případnou vyšší účastí.

A pro ty z vás, kdož prostředí Bowlingu Brno (jinak stavby roku 2018) ještě neznáte, připomínám možnosti zahrání si bowlingu (20 drah!), zcela unikátního Adventure golfu (2× 18 jamek – hřiště Adam a hřiště Eva) nebo plážového volejbalu.

No a pokud během her nebo po nich vyhládnete, nabízí BB velmi kvalitní, tzv. zážitkovou gastronomii, kde si můžete vybrat jídla ze zcela čerstvých surovin. Pro řidiče je pak dobrou zprávou, že BB nabízí velké množství parkovacích míst.

To všechno na vás tedy čeká, pokud si najdete čas strávit první sobotu v měsíci na tomto výjimečném místě.

Neklan Vyskočil
CHESS TEAM BRNO
774 256 842