Zavolejte nám +420 530 351 500

TURNAJ SMÍŠENÝCH PÁRŮ

Tentokrát výjimečně v úterý se dnes večer odehrál na Bowlingu Brno náš oblíbený Turnaj smíšených párů. Minulý týden odehrálo 6 párů předehrávku a dnes hrálo na 19 drahách 38 párů.
Jsme rádi, že i tentokrát se na turnaj přihlásili i úplní nováčci a moc rádi tady potkáváme i „staré známé“.
Turnaj probíhal pěkně svižně a tak jsme těsně po deváté již znali vítěznou pětku.

Na místě pátém se umístili Šimečkovi 1375 bodů, na místě čtvrtém byli manželé Chládkovi 1396 bodů, bronzovou příčku ulovili Marek Škrabal s Veronikou Dufkovou 1442 bodů, stříbro si dnes zasloužili Karel Hladík a Božena Pankivová 1446 bodů, a vítězství tentokrát s dvaceti-dvoubodovým náskokem vybojovali Tomáš a Lenka Lacigovi s výkonem 1468 bodů.
Rozdali jsem ceny pro hlavní pětku a také jsme ceny losovali. V cenách se objevila taška na jednu kouli Hammer, hodinový poukaz na bowling nebo láhev rumu Republica. Navíc si každá žena odnesla malou kytici.

Níže fotodokumentace z turnaje a fotky vítězných párů.

Všem hráčům děkujeme za účast a budeme se těšit na shledání na dalším turnaji párů – a to 24.4. Obsazovačka je již spuštěna, tak se neváhejte přihlásit již nyní – https://www.bowlingbrno.cz/…obsazovacka/