Zavolejte nám +420 530 351 500

Před malou chvílí se na BB dohrál Vánoční turnaj. Termín vyšel pěkně symbolicky na 3. adventní neděli a tak i nálada na turnaji byla vánočně laděná. Celkem turnaj hrálo 53 hráčů na 19ti drahách.
Ti se po 4 odehraných hrách rozdělili podle součtu na finále A (27 hráčů) a finále B (26 hráčů). Následně odehráli další dvě – finálové – hry.

Vyhlašovali jsme v každé kategorii první 3 místa a také místo poslední. To jsme ocenili poukazem na 1 hodinu bowlingu zdarma. Navíc jsme měli 7 cen losovaných – trička s logem Dopravních staveb, osuška DS, láhev Campari, skleničky na rum a poukaz na 1 hodinu zdarma.
Během turnaje proběhla rychlosoutěž „O 5 striků v řadě“, kterou vyhrál Michal Richter. Ocenili jsme také nejmladšího účastníka – byl jím Adam Haxa

Na 3. místě ve „skupině B“ se umístil Saturka Vlastimil (356), o jeden bod více a tak na místě druhém byl Sobotka David (357) a vítězem finále B se stal Žižlavský Honza (467).
Na místě třetím ve „finále A“ byl Dvořák Petr (475), stříbrnou pozici obsadil Jiří Kratochvíl (483) a na místě prvním se umístil Michal Richter (501).

Ceny do turnaje vložil také náš sponzor Coca-Cola a tak od nich vítězové získali hodnotné ceny – softshellové bundy a mikiny.

Všem výhercům gratulujeme a budeme se opět těšit na viděnou na Silvestrovském turnaji 31.12. Neváhejte se přihlašovat. Stále jsou ještě volná místa.