Zavolejte nám +420 530 351 500

Bowlingový kroužek

Od března 2019 jsme se stali součástí Tréninkového Centra Mládeže – TCM ProBowling, který vede paní Eva Burianová. Paní Burianová byla v roce 2016 v české bowlingové reprezentaci a je držitelkou evropské ETBR i americké USBC trenérské certifikace. Eva Burianová je pod dohledem Costase Mitsingase, který je jejím mentorem. Costas je jedním z mála trenérů na světě s nejvyššími trenérskými certifikáty jak evropské bowlingové federace ETBF, tak i americké USBC.

TCM ProBowling je částečně financováno Českou Bowlingovou Asociací (ČBA). Díky tomuto financování budeme schopni dětem pořídit speciální výcvikové pomůcky, drobné odměny, ale především jejich trénink bude mít přesný řád a vedení paní Burianové. Stejně tak naši trenéři budou díky tomu jezdit na pravidelná školení, aby vašim dětem mohli předat nejnovější poznatky ze světa bowlingu.

1.) Bowlingový kroužek pro začátečníky a mírně pokročilé

V pondělí 7. září 2020 se uskuteční první hodina našeho bowlingového kroužku pro
začátečníky a mírně pokročilé, který je primárně určen pro děti od 5 do 18 let. Kroužek bude probíhat vždy v pondělí od 15:30 do 16:30 v naší herně Bowling Brno.

Termín:
každé pondělí od 7. září 2021 do konce ledna 2022.

Cena:
1 200 Kč/pololetí

2.) Sportovní bowling

Sportovní bowling je určen pro děti, které chtějí hrát bowling na sportovní úrovni, tzn. budou hrát regionální, krajské i celorepublikové turnaje a extraligu. Kroužek bude začínat 7. září 2020. Čas je mezi 14:00 a 17:00, přesný čas je stanoven po domluvě s trenérkou Evou Burianovou. Trénovat se bude každé pondělí a středu.

Termín:
každé pondělí a středu od 7. září 2020 do konce ledna 2021.

Cena:
2 400 Kč./pololetí

Jak dítě přihlásit?

Děti můžete přihlašovat na e-mail: chladkova@bowlingbrno.cz, do předmětu uveďte, prosím, slovo BOWLING a do e-mailu stačí napsat jméno a příjmení dítěte a jeho rok narození.

Těšíme se na Vaše děti!

Tým BéBéčka