Zavolejte nám +420 739 201 405

Bowling Brno je velkoryse navržené společensko – sportovní bowlingové centrum. V interiéru centra se nachází dvacet nejmodernějších bowlingových drah, golfový simulátor, restaurace a konferenční sál. Venkovní součástí centra jsou tři hřiště Adventure golfu, dětské hřiště, venkovní šachy a prostorná letní terasa a také, do zeleně chráněného území Bílá hora zasazené, čtyři beachvolejbalové kurty, včetně kompletního zázemí.Úvodní slovo investora Vlastimila Chládka

Po úspěšné realizaci Bowlingu Blansko v roce 2004 mě různí manažeři, podnikatelé, či veřejní činitelé oslovovali na spolupráci při realizaci jejich lokálních sportovních projektů. Já jsem ale v té době veděl, že do žádného všedního projektu již nepůjdu. Jestliže ano, tak jen do jediného “Postavit v Brně nejkrásnější bowling!” Po zkušenostech se sportovním areálem v Krasové a po výstavbě Squash Blansko a Bowling Blansko jsem cítil, že bych tento úkol mohl zvládnout. Po dlouhých peripetiích a rozhodování se plánované stalo skutkem. V lednu 2017 jsme zahájili stavbu a prvního dubna 2018 bychom chtěli otevírat.

Podle mě má každý takovýto projekt dvě etapy. Tou první je stavební a interiérová realizace projektu, tou druhou je vlastní provoz. Obojí je stejně důležité a obojí by mělo být na stejné úrovni, jinak to ani nedává smysl. Je-li jeden článek slabý, tak stejně slabé je všechno. Proto už teď věnujeme, kromě samotné stavby, velkou péči všemu, co se slovem Provoz souvisí. Myslím, že popisování komplikací a složitostí při realizaci projektu by bylo zbytečným plýtváním Vašeho času. Více informací můžete shlédnout na našem FB “Bowling Brno”, a hlavně již zanedlouho se sami budete moci přesvědčit, jak se nám v kolektivu “tvůrců” podařila výše uvedená slova naplnit.

Vlastimil Chládek
investor