Zavolejte nám +420 739 201 405

Bowlingový kroužek

Od března 2019 jsme se stali součástí Tréninkového Centra Mládeže – TCM ProBowling, který vede paní Eva Burianová. Paní Burianová byla v roce 2016 v české bowlingové reprezentaci a je držitelkou evropské ETBR i americké USBC trenérské certifikace. Eva Burianová je pod dohledem Costase Mitsingase, který je jejím mentorem. Costas je jedním z mála trenérů na světě s nejvyššími trenérskými certifikáty jak evropské bowlingové federace ETBF, tak i americké USBC.

TCM ProBowling je částečně financováno Českou Bowlingovou Asociací (ČBA). Díky tomuto financování budeme schopni dětem pořídit speciální výcvikové pomůcky, drobné odměny, ale především jejich trénink bude mít přesný řád a vedení paní Burianové. Stejně tak naši trenéři budou díky tomu jezdit na pravidelná školení, aby vašim dětem mohli předat nejnovější poznatky ze světa bowlingu.

1) Bowlingový kroužek pro začátečníky a mírně pokročilé

  • je určen pro děti od 5 do 18 let, které nemají s bowlingem žádné zkušenosti nebo jej hrají krátkou dobu.
  • děti se seznámí se základy hry bowlingu (po teoretické i praktické stránce): upevní si základní postoj, naučí se správnou techniku hodu a naučí se sportovnímu chování při této hře.

Tento kroužek vede trenérka Adélka Ostřížová.

Kroužek je rozdělen do 2 skupin:

  • začátečníci 15:00–16:00
  • mírně pokročilí 16:00–17:00

Termín:
každé pondělí: září až leden a únor až červen

Cena:
1 600 Kč/pololetí

2) Sportovní bowling

Sportovní bowling je určen pro děti, které chtějí hrát bowling na sportovní úrovni, tzn. budou hrát regionální, krajské i celorepublikové turnaje a extraligu. Kroužek probíhá ve dvou pololetích – září – leden a únor – červen. Čas je mezi 15:00 a 17:00, přesný čas je stanoven po domluvě s trenérkou Evou Burianovou.

Termín:
každé pondělí a středu: září až leden a únor až červen

Cena:
3 900 Kč/pololetí

Jak dítě přihlásit?

Děti můžete přihlašovat na e-mail: chladkova@bowlingbrno.cz, do předmětu uveďte, prosím, slovo BOWLING a do e-mailu stačí napsat jméno a příjmení dítěte a jeho rok narození.

Těšíme se na Vaše děti!

Tým BéBéčka